Fikrinizi Merak Ediyorum

Kıymetli ihtisas tramvayı okuyucuları, tramvayı oluşturduğumda neredeyse sadece buraya yazıyordum ve bu yazılar görece hacimli ve kuramsal kalsa da popüler psikoloji/psikiyatri yazılarıydı. Zaman içerisinde tramvay birbirinden farklı mecralarda yazdığım yazıların hatta çıktığım TV programlarının arşivlendiği bir ortama dönüştü ve bu haliyle de kategorizasyonu iyice zorlaştı. Tam da bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var: Kategorileri kullanabiliyor musunuz, kullanamıyorsanız kategoriler tümden kaldırılsın mı ya da yeni kategorizasyon önerileriniz var mıdır? 

Aslında eliniz değmişken tramvayla ilgili genel istek ve önerilerinizi de alabilirim.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

6 comments

  1. kategorileri kullanmıyorum, zaten yeni bi şey ‘düştüğünde’ ana sayfada görünüyor. bu hali iyi. sakın süsleyip püsleyip görsel ağırlıklı saçmasapan site-bloglara dönmesin. Tasarım olarak sade kalsın ve amatör ruhu koruyalım (amatör ruhun sağlığı, başlıklı yazı iyi giderdi bak şimdi) başka bi şey istemiyorum. allah hepimizden razı olsun 🙂

  2. İyi böyle. Elinize sağlık. Yeni yazılar, bloğa abone olduğum için mailime geliyor, haberdar oluyorum. Maili alır almaz okuduğum için hiç biriktirmedim. Yalnız eski yazılar için fırsat bulursam dolaşacağım, aklımda. Kategorilere henüz bakmadım. Blog ile ilişkim, geleni okumak üzerinden devam ediyor şimdilik. Tekrar, elinize sağlık, paylaştığınız için teşekkürler.

  3. sadece bicim degol icerik hakkinda da fikir veren etiketlerle (boyle mi deniyor tag icin?) kategorize etmek okuyucunun isini kolaylastiracaktir

  4. İlker abi site bu haliyle gayet iyi bence,ben de takipçinim…Erenköyden selamlar

  5. Muhtemelen içerik kategorizasyonuna dair kararınız netleşmiştir fakat yine de yazmak istedim. Bu hali gerçekten çok güzel. İçeriklere yabancı olanlar için bile şu halinin iş gördüğünü söylemeliyim.

  6. Kısa bir süredir sitenizi takip ediyorum. Öncelikle yazılardan kişisel olarak çok faydalandığımı belirtmek isterim.Siteyle alakalı olarak ise; Görsellik artıkça yazıların içeriğine odaklanma azalacaktır. Dolaysıyla bu hali bence yeterli.

Bir Cevap Yazın